Masz pytania na temat swojego Chevroleta?

Chcesz kupić nowy samochód?

Koniec sprzedaży nowych Chevroletów

Jako właściciel Chevroleta możesz jednak spać spokojnie – będziemy dalej służyć Tobie i Twojemu autu w przyszłości. Autoryzowane serwisy będą wciąż świadczyć swoje usługi i oferować oryginalne części Chevroleta do samochodów tej marki tak samo, jak robią to dziś. Wszelkie ważne pisemne gwarancje i programy serwisowe obejmujące samochody Chevroleta pozostają bez zmian i będą w pełni honorowane zgodnie z warunkami stosownych umów.

W Europie Środkowo-Wschodniej funkcjonować będzie około 2000 punktów serwisowych Chevroleta, w których będzie można przeprowadzać wszelkie niezbędne w przyszłości prace serwisowe, naprawcze i gwarancyjne. W Polsce wciąż będziesz mieć dostęp do 71 autoryzowanych serwisów Chevroleta. Ich adresy znajdziesz tutaj.

Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy, zadzwoń na naszą infolinię dla klientów: +48 22 583 90 89.

Otrzymałem pismo o wycofaniu produktu. Co mam zrobić?

Postępuj zgodnie z instrukcjami w piśmie i umów się na wizytę w autoryzowanym serwisie. Aby znaleźć najbliższy autoryzowany serwis, skorzystaj z narzędzia do wyszukiwania na stronie.

Jak długo/przez ile lat Chevrolet będzie dostarczał części zamienne do mojego auta?

Oryginalne części do samochodów Chevroleta będziemy dostarczać przez minimum 10 lat po sprzedaży ostatniego auta tej marki w Polsce.

Mam Chevroleta w leasingu. Czy okres leasingu będzie nadal trwał i czy zwrócę samochód zgodnie z planem?

Umowa leasingowa pozostaje niezmieniona. Zmiany w umowie może omawiać i zatwierdzać jedynie firma leasingowa.

Kupiłem Chevroleta, którego jeszcze nie mam. Czy nadal otrzymam swoje auto?

Twoje zamówienie jest wciąż ważne. Aby sprawdzić czas dostawy samochodu, skontaktuj się z dealerem.

Dlaczego Chevrolet zdecydował się wycofać ze sprzedaży nowych aut w Europie?

Ze względu na szereg niekorzystnych czynników wpływających na branżęsamochodową w Europie w ciągu ostatnich kilku lat wyniki finansowe Chevroleta były i przewidywano, że nadal będą, poniżej oczekiwań. Z tego powodu podjęto decyzję o zaprzestaniu sprzedaży samochodów osobowych marki Chevrolet w Europie zachodniej i środkowej. Firma będzie kontynuować sprzedaż samochodów osobowychw Rosji i Wspólnocie Niepodległych Państw. Co więcej, GM nadal będzie aktywnie prowadzić działalność w Europie, która jest kluczowym regionem dla firmy, i skupi się na rozwoju marek Opel/Vauxhall.

Czy wraz z wycofaniem sprzedaży nowych samochodów w Europie planujecie także wycofać się ze współpracy z klubem Manchester United?

Współpraca z klubem Manchester United ma charakter globalny I planujemy ją kontynuować, aby umacniać pozycję marki Chevrolet na całym świecie. Jesteśmy szczególnie dumni z tego, że logo Chevroleta jest obecne na nowych koszulkach zawodników Manchesteru United.