Masz pytania dotyczące swojego Chevroleta?

Chcesz kupić nowy samochód?

Gwarancja

Pragniemy, aby użytkownicy Chevroletów cieszyli się bezproblemową jazdą. Naszym celem jest, aby od momentu odbioru samochodu i przez cały okres eksploatacji, wszystko co jest związane z obsługą i posiadaniem samochodu było przyjemne, wygodne i nie wiązało się z nieplanowanymi wydatkami - było świadectwem wysokiej jakości za rozsądną cenę. Natomiast niespodziewana awaria samochodu nigdy nie powinna sprawiać większych trudności.

Gwarancja sprzedawcy na samochód

Każdy nowy Chevrolet objęty jest:

3-letnią gwarancją sprzedawcy z limitem przebiegu 100 000 km (limit przebiegu samochodu nie obowiązuje w ciągu pierwszych 2 lat eksploatacji)
6-letnią gwarancją sprzedawcy na niewystąpienie perforacji korozyjnej nadwozia
Od chwili zarejestrowania nowego Chevroleta przysługuje również usługa Chevrolet Euroservice. Oznacza to, że nie trzeba płacić za pomoc i holowanie do najbliższego Autoryzowanego Serwisu Chevroleta. W niektórych przypadkach pokryjemy również koszty zakwaterowania w hotelu.

Gwarancja Mobilności

WYKONAJ PRZEGLĄD I WYKUP USŁUGĘ CHEVROLET GWARANCJA MOBILNOŚCI ZA JEDYNE 63,96 zł!

Podróżując po Polsce i Europie samochodem objętym programem Chevrolet Gwarancja Mobilności możesz czuć się pewnie i bezpiecznie. Wypadek lub awaria auta nie muszą oznaczać dodatkowego stresu. W takiej sytuacji wystarczy skontaktować się z Centrum Chevrolet Assistance, a nasi wykwalifikowani specjaliści otoczą Ciebie i Twojego Chevroleta odpowiednią opieką.

Usługi świadczone w ramach programu:

pomoc drogowa na miejscu zdarzenia
holowanie do najbliższego Autoryzowanego Serwisu Chevroleta
wynajem samochodu zastępczego
przewóz do miejsca docelowego podróży lub zamieszkania
zakwaterowanie w hotelu
zwrot kosztów podróży, której celem jest odbiór naprawionego auta
przesyłkę części zamiennych
pomoc w uzyskaniu osobistej linii kredytowej w banku (poza terytorium RP)
Okres ochrony programem Chevrolet Gwarancji Mobilności Opel trwa przez 12 miesięcy od udokumentowanej daty przeglądu okresowego przeprowadzonego w Autoryzowanym Serwisie Chevroleta lub do dnia, w którym samochód osiąga limit przebiegu kwalifikujący go według zaleceń producenta – do ponownego przeglądu okresowego.