Chevrolet Spark – niewielkie miejskie auto

Chevrolet Spark – informacje i wsparcie

Pewnie już wiesz, że wkrótce Chevrolet wstrzyma sprzedaż nowych aut w Europie. Autoryzowane Serwisy Chevroleta będą jednak wciąż dostępne dla wszystkich klientów zainteresowanych pracami serwisowymi i przeglądami.

Przejrzyj poniższe nagłówki, aby znaleźć informacje, których szukasz.

Masz pytania dotyczące swojego Chevroleta?

myChevrolet

myChevrolet – portal właścicieli Chevroletów

Skorzystaj z serwisu myChevrolet, który znacznie ułatwia dbanie o auto dzięki przypomnieniom o przeglądach, pomocnym wskazówkom, informacjom o dealerach i innym narzędziom. Serwis ten przeznaczony jest dla Ciebie i Twojego auta, a rejestracja w nim jest szybka i łatwa.

Kliknij tutaj, aby znaleźć instrukcje obsługi samochodów i systemów informacyjno-rozrywkowych

Autoryzowane serwisy

Choć Chevrolet wstrzymał sprzedaż nowych samochodów w Europie, nadal jesteśmy gotowi serwisować i naprawiać Twój samochód w przyszłości za pośrednictwem sieci autoryzowanych serwisów. Będą one oferować usługi serwisowe i dostarczać oryginalne części do aut marki Chevrolet tak jak obecnie. W Europie Zachodniej i Środkowej jest około 2000 punktów serwisowych, które będą kontynuować swoją pracę. W Polsce liczba otwartych autoryzowanych serwisów to 71. Ich adresy znajdziesz tutaj.

Autoryzowane serwisy

Gwarancja i części zamienne

Gwarancja

Spokój ducha


Zależy nam, aby eksploatacja Twojego Chevroleta przebiegała bezproblemowo - od momentu zakupu samochodu przez cały okres jego użytkowania. A jeżeli zajdzie potrzeba wykonania naprawy gwarancyjnej – chcemy, aby każdy etap procesu usuwania awarii był dla Ciebie wygodny i bez ukrytych kosztów.

Dlaczego rezygnować z jakości dostępnej w atrakcyjnej cenie?
Oryginalne Części Chevroleta to:
wysoka jakość
precyzyjne wykonanie
korzystny stosunek jakości do ceny

Chcesz kupić nowego Chevroleta Spark?

Niestety jest to już niemożliwe. Nasi dealerzy w Polsce sprzedali już wszystkie egzemplarze tego popularnego 5-drzwiowego miejskiego auta. Mamy jednak dobrą wiadomość – Opel posiada bogatą ofertę samochodów wysokiej jakości o atrakcyjnej stylistyce i doskonałym wyposażeniu.

Opel Adam ma wiele wspaniałych cech i rozwiązań, jakie oferował Spark. Zapraszamy też do zapoznania się z całą ofertą Opla, aby znaleźć auto dla siebie.

Logo Opla na grillu