Chevrolet MyLink - lepszy dostęp do multimediów

MyLink to nowa generacja oprogramowania multimedialnego. Wykorzystując łączność przez Bluetooth® oraz USB, umożliwia:

  • Dostęp do list utworów zapisanych na urządzeniu mobilnym i odtwarzanie ich przez głośniki samochodu.
  • Wyświetlanie zdjęć, filmów i aplikacji na 7-calowym, kolorowym ekranie dotykowym.
  • Wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych.

Sprawdź system Chevrolet MyLink - obecnie dostępny w modelach Cruze, Aveo i Trax.

Symulator Chevrolet MyLink

Skorzystaj z symulatora online, aby poznać niesamowite możliwości i intuicyjny interfejs obsługi Chevrolet MyLink.

Połącz się

Zobacz, dotknij, używaj

Przeglądaj i steruj multimediami i informacjami prezentowanymi przez Chevrolet MyLink na 7-calowym ekranie dotykowym. Łatwo dopasujesz go do swoich potrzeb i bardzo szybko przekonasz się, jaki jest intuicyjny i łatwy w użyciu – zawsze szybko znajdziesz to, czego szukasz. Wysoka rozdzielczość i żywe kolory sprawiają, że oglądanie zdjęć i filmów jest czystą przyjemnością.

Po prostu dodaj swoje urządzenie

Wystarczy połączyć urządzenie cyfrowe z systemem Chevrolet MyLink, aby uzyskać błyskawiczny dostęp do list utworów, kontaktów, zdjęć i filmów, a nawet niektórych aplikacji mobilnych. Wszystko to będzie dostępne w systemie multimedialnym samochodu.

Podłącz, aby odtwarzać przez USB

Podłączenie cyfrowych zasobów do Chevrolet MyLink jest bradzo proste. Po prostu podłącz smartfon ze złączem USB, odtwarzacz MP3, iPod® lub iPhone® do gniazda USB. Chwilę później uzyskasz dostęp do list utworów i innych danych, które pojawią się na ekranie dotykowym.

Strumieniowe przesyłanie dźwięku przez Bluetooth

Chevrolet MyLink uprzyjemni każdą podróż Twoją muzyką. Dzięki Bluetooth®, możesz bezprzewodowo połączyć system audio samochodu ze smartfonem i słuchać zapisanych na nim utworów. Więcej informacji o zgodności urządzeń Bluetooth® z systemem Chevrolet MyLink można znaleźć na stronie Lista zgodności MyLink z urządzeniami bluetooth.

Przygotuj własną muzykę

Aby pomóc w przygotowaniu idealnej muzyki dla każdej podróży, Chevrolet MyLink obsługuje wiele funkcji znanych ze smartfona. Użyj ekranu dotykowego, aby uporządkować pliki MP3 wg listy odtwarzania, albumu, wykonawcy lub gatunku, albo utwórz nową listę.

Lepsza kontrola

Zaawansowane rozpoznawanie głosu

Chevrolet MyLink słucha poleceń głosowych. Aby nawiązać połączenie telefoniczne, wybrać stację radiową lub rozpocząć odtwarzanie muzyki ze smartfona, po prostu naciśnij przycisk na kierownicy i wypowiedz polecenie. Zaawansowane funkcje rozpoznawania głosu opcjonalnie dostępne w systemie Chevrolet MyLink zapewnią wykonanie żądanej czynności.

Sterowanie na kierownicy

Podczas jazdy musisz mieć zawsze możliwość bezpiecznego kierowania pojazdem. Dlatego systemem Chevrolet MyLink można sterować za pomocą wygodnych przycisków na kierownicy. Wybieraj utwory muzyczne i wykonuj połączenia podczas jazdy nie odrywając rąk od kierownicy.

Dostosowany do potrzeb

Chcesz poświęcać więcej czasu na rozrywkę, a mniej na poszukiwania? Zaaranżuj ekran główny rozmieszczając ikony funkcji w jak najwygodniejszy dla Ciebie sposób.

Korzystanie z telefonu w drodze

Chevrolet MyLink umożliwia swobodne korzystanie z telefonu przy zachowaniu pełnej kontroli nad pojazdem. Po bezprzewodowym połączeniu smartfona z systemem przez Bluetooth® możesz z łatwością nawiązywać i odbierać połączenia telefoniczne, a także masz dostęp do książki telefonicznej. Wszystko bez wyjmowania telefonu z kieszeni.

Symulator Chevrolet MyLink
Wszystkie linki są linkami zewnętrznymi i zostaną otwarte w nowych oknach.